icon

WindowsAndroid

4.0.3

2.2

24

Windows'u Android'e benzetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

2.8M

Bu uygulamayı oyla

WindowsAndroid uygulaması Android işletim sistemiyle sanal bir makine çalıştırmanızı sağlayan bir Android emülatörüdür ve normalde bu işletim sistemiyle akıllı telefonunuzda yaptığınız her türlü aktiviteyi gerçekleştirmenizi sağlar.

Bu tarz diğer uygulamaların aksine, programı kullanmak oldukça basittir. Tek yapmanız gereken yapılandırmaya gerek duymadan çalıştırılabilir uygulamayı kurmak, sonrasında WindowsAndroid kullanıma hazır olur. Bilgisayarınızın faresi ile parmaklarınızla yaptığınız işlemleri yapabilirsiniz, böylece cihazı açmak için bir kez tıklayarak kilidi ekranın sağına sürüklemeniz yeterlidir.

İçeri girdiğinizde 'sanal telefon' arayüzünü göreceksiniz, Android cihazınızda mevcut olan normal seçeneklere ulaşabilir ve tarih ve saat gibi bazı özellikleri yapılandırabilirsiniz.

Bu özelliği sayesinde Google Play Store'da herhangi bir uygulamayı arayabilir ve akıllı telefonunuzda olduğu gibi istediğiniz uygulamayı kurabilirsiniz. Üstelik bilgisayarınız daha fazla boş alana sahip olduğu için hafıza sorunuyla uğraşmanıza gerek kalmaz.

WindowsAndroid, Android işletim sisteminin benzerini oluşturan mevcut en iyi araçtır. Sadece istediğiniz uygulamayı indirmenizi sağlamakla kalmaz bunu çok hızlı ve kolayca yapmanızı da sağlar. Karışık yapılandırmalar ya da BIOS kurumuna gerek yoktur. Sadece çalıştırılabilir dosyaya tıklayın ve içeridesiniz.
Uptodown X